Mergata News
Lajme

E privoi shokun nga jeta, dënohet me burgim të përjetshëm Trimor Dalinovci

e-privoi-shokun-nga-jeta,-denohet-me-burgim-te-perjetshem-trimor-dalinovci

Është shpallur fajtor personi që ka privuar nga jeta 32 vjeçarin Shkodran Bytyqi nga Ferizaj.

Trimor Dalinovci është dënuar me burgim të përjetshëm.

Bytyqi ishte vr’arë natën e 8 dhjetor të vitit të kaluar në fshatin Surqinë të kësaj komune dhe me pas nga aty i dyshuari e kishte marrë trupin e viktimës dhe e kishte dërguar në fshatin Kishnapole të komunës së Gjilanit.

Më pas ai dyshohet se sërish ishte kthyer në këtë fshat dhe ia kishte vënë zjarrin kufomës.

Ai në marrjen në pyetje nga prokurori Burim Çerkini duke u përballur me faktet e Policisë dhe Prokurorisë e kishte veprën e kryer.

TË NGJAJSHME

‘Avullimi’ i 2 milionë eurove nga Thesari, një muaj paraburgim për Kadri Shalën

mergata.eu

E Besoni apo jo? Kjo është shifra milionëshe që do të ndajë Qeveria për të akuzuarit e Speciales!

mergata.eu

Ëndërra” e çdo mashkulli, kështu dukej dikur Arta Nitaj! (FOTO)

mergata.eu