Mergata News
Vip/Kultura

E papritur: Ҫifti i njohur i japin fund lidhjes së tyre

e-papritur:-Ҫifti-i-njohur-i-japin-fund-lidhjes-se-tyre

Ҫifti shumë i njohur tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Reperja e njohur Iggy Azalea dhe partneri i saj Playboi Carti u bënë prindër për herë të parë në qershor të këtij viti.

Iggy solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Onyx.

Së fundmi, me anë të një postimi në Instastory, reperja ka ndarë një lajm të hidhur me ndjekësit. Ajo dhe Carti janë ndarë dhe Iggy po e rrit e vetme djalin e saj.

“Po e rris e vetme djalin tim dhe nuk jam në një lidhje”, ka shkruar Iggy, duke mos e treguar arsyen e ndarjes nga partneri.

TË NGJAJSHME

Dikur bënte jetë luksoze, modelja shumë e njohur tani një e pastrehë

mergata.eu

Vdes ylli i rokut

mergata.eu

Shumica nuk po e njohin, e dini cila këngëtare e njohur shqiptare është transformuar kaq shumë?!

mergata.eu