fbpx
Mergata News
Sport

E pabesueshme, shikoni sa ka paguar Luana vetëm për një veshje

e-pabesueshme,-shikoni-sa-ka-paguar-luana-vetem-per-nje-veshje

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

E për këtë veshje Luana duket se ka shpenuar shumë, pasi për xhaketën Luan aka paguar 1,690 euro, kurse për pantollonat ka paguar 1,290 euro./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Shefi i ligës italiane paraljmëron se Serie A është buzë kolapsit

mergata.eu

Autogol nga Kololli, Maqedonia kalon në epëri

mergata.eu

Zyrtare: Kosova luan miqësore me Shqipërinë muajin nëntor

mergata.eu