fbpx
Mergata News
Sport

E mposhti koronavirusin, Ibrahimovic rikthehet në stërvitje te Milani

e-mposhti-koronavirusin,-ibrahimovic-rikthehet-ne-stervitje-te-milani

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje te skuadra e Milanit, pas një pauze dy javore shkaku i infektimit me Covid-19.

Sipas gazetës italiane “La Gazzetta dello Sport”, Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje mëngjesin e sotëm.

Më 17 tetor, Milani përballet me Interin në San Siro dhe Zlatan pritet të jetë në dispozicion për Derby della Madonnina të parë të këtij sezoni.

TË NGJAJSHME

Real Madrid triumfon ndaj Barcelonës në Camp Nou dhe bëhet lider në La Liga

mergata.eu

Skuadra e njohur me 22 të prekur nga koronavirusi

mergata.eu

Pak para lindjes së vajzës, Ledri dhe Sara marrin vendimin e papritur

mergata.eu