Mergata News
Kronika

E dhimbshme: Vdes një person në Kamenicë, goditet nga një lis

e-dhimbshme:-vdes-nje-person-ne-kamenice,-goditet-nga-nje-lis

Vdes një person në Kamenicë, goditet nga një lis.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një mal të komunës së Kamenicës.

Një person i cili dyshohet se ka qenë duke prerë dru është goditur nga një lis.

I njëjti nuk i ka mbijetuar plagëve.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit.

“Një person dyshohet se ka qenë duke prerë dru, është goditur nga një lis. Ai nuk ka mundur t’u bëj ballë plagëve dhe fatkeqësisht ka vdekur”.

Hashani tha se policia po e heton rastin..

TË NGJAJSHME

Pamje nga vendi i ngjarjes: Personi që vdiq sot në aksident është 36 vjeçar

mergata.eu

Grabitje e madhe në Prizren, hajnat vjedhin para e stoli ari në vlerë 90 mijë euro

mergata.eu

Privohet nga jeta një 19-vjeçar në Gjilan

mergata.eu