fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

E bukur dhe me shumë stil, Marina ‘mahniti’ të gjithë me paraqitjen e fundit

e-bukur-dhe-me-shume-stil,-marina-‘mahniti’-te-gjithe-me-paraqitjen-e-fundit

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Roberti thyen ‘akullin’, më në fund tregon se me kë po e ndan shtratin

mergata.eu

Mërgimtarë të shumtë vazhdojnë të udhëtojnë drejt Kosovës

mergata.eu

Vdes aktorja e njohur në moshën 56 vjeçare

mergata.eu