Mergata News
Sport

Dynamo Kiev – Juventus, publikohen formacionet zyrtare

dynamo-kiev-–-juventus,-publikohen-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja Dynamo Kiev – Juventus.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Dynamo Kiev – Juventus.

Sot (e martë) fillon sezoni 2020/2021 i Ligës së Kampionëve, dhe ndeshja e parë është mes Dynamo Kiev dhe Juventusit.

Për Andrea Pirlon, do të jetë debutim në këtë garë, në stolin e Juventusit.

Ndeshja mes Dynamos dhe Juventusit fillon nga ora 18:55.

Formacionet zyrtare: Dynamo Kiev – Juventus

TË NGJAJSHME

Kylian Mbappe ia dedikoi golin, vdes djaloshi

mergata.eu

Barcelona kalon në epërsi ndaj Juventusit me një super gol

mergata.eu

Strategjia e Milanit për transferimin e Florian Thauvin

mergata.eu