Mergata News
Vip/Kultura

Dy vogëlushet që i shihni në foto, sot janë ndër fytyrat më të njohura dhe më të dashura në vend

dy-vogelushet-qe-i-shihni-ne-foto,-sot-jane-nder-fytyrat-me-te-njohura-dhe-me-te-dashura-ne-vend

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ndër postimet e fundit është edhe një foto nga fëmijëria, ku shihet bashkë me motrën e saj Lolën.

Tani, ato janë ndër motrat më të njohura dhe më të dashura për publikun./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Fjolla Morina po bëhet gati për dasëm, publikon këto pamje

mergata.eu

Egzona me fustan e frizurë nusesh, por për ku është nisur kështu

mergata.eu

Igli Mezini, artisti i suksesshëm shqiptar në Zvicër

mergata.eu