fbpx
Mergata News
Lajme

Do të mahniteni nga bukuria e Violetë Kukajt

Këngëtarja shumë e dashur për publikun kosovar Violetë Kukaj është shdnërruar në një imazh mjaft të përfolur mediatik.

Ndryshimet në pamjen e saj kanë qenë arsyeja që ajo të përflitet gjerë e gjatë nga një audiencë goxha e madhe, shkruan “Kosovarja”.

Si zakonisht disa e kanë kritikuar për këto ndryshime, por shumica po e pëlqejnë këngëtaren duke treguar simpatinë e tyre besnike ndaj saj.

E rëndësishme është që vet këngëtarja po ndihet në top formë dhe nuk është penduar, thjesht po kënaqet me këtë pamje rinore.
Shikojeni në këto imazhet e fundit që ka postuar dhe do t’iu magjepsë me bukurinë e saj unike.

TË NGJAJSHME

Ky është 17 vjeçari që sot i mori jet en vetes me litar (FOTO)

mergata.eu

A mendoni se Rexhep Selimi ka kryer krlme gjatë Iuf tes? Komentoni

mergata.eu

Tri vdekjea dhe 165 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

mergata.eu