Mergata News
Vip/Kultura

Do të befasoheni, kështu dukej Arta Nitaj dikur

do-te-befasoheni,-keshtu-dukej-arta-nitaj-dikur

Arta Nitaj vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Aktorja sot është e famshme mirëpo dikur nuk ishte e tillë.

Madje edhe në pamje ajo ka ndryshuar e kjo vihet re në një foto e cila po qarkullon në rrjet.

Duket se është shkëputur nga mbrëmja e maturës pasi në disa media shkruhet se Arta kështu është dukur në shkollën e mesme.

Aktorja tashmë po ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe roli i saj si aktore i bëri mirë për famën.

TË NGJAJSHME

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

mergata.eu

Sot ndërroi jetë gjyshja e saj, Andrra e Sinanit përloti të gjithë me këto fjalë

mergata.eu

Arbenita e Feros përfundon tek mjeku, kjo është gjendja e saj tani

mergata.eu