fbpx
Mergata News
Lajme

Djali i hastretit nga Kosova që vd iqnë Zvicër është nga ky qytet

Si pa sojë e një aksíd enti ka dekur një 15 vjeçar nga Kosova që jeton në Zvicër.
Burime të IndeksOnline mësojnë se i riu është Ardian Ramadani dhe u godít nga treni për vd ekje në qytetin Nauchatel. Ngj arja ka nd oshur mbremen e së shtunës.

Gjithashtu mësohet se ai është djalë hast reti, i cili ka lënë pas edhe dy motra.
Familja e 15 vjeçarit është nga fshati Panorc i Malishevës dhe janë zhvendosur në shtetin zviceran që nga pasIuf ,ta. IndeksOnline

TË NGJAJSHME

“Pse po qeshni”, familjarët e pacientit me COVID sulmojnë teknikun e Radiologjisë në QKUK

mergata.eu

Projektbuxheti 2.4 miliardë nesër në mbledhjen e qeverisë, prioritet shëndeti publik dhe sektori privat

mergata.eu

Shqipëria sot theu rekordin me numërin e të infektuarëve me koronavirus

mergata.eu