Mergata News
Lajme

Djali i bën për spital dy prindërit e tij!

djali-i-ben-per-spital-dy-prinderit-e-tij!

Djali su’lmon fizikisht dy prindërit e tij.

Gjatë ditës së djeshme, në ora 15:00, Policia e Kosovës mori një informacion se në Prishtinë ka pasur një rast me dh’unë në familje.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, djali i ka sul’muar dy prindërit e tij.

Ai është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

TË NGJAJSHME

Ka pesë vite që është themeluar, ky është buxheti vjetor i Speciales

mergata.eu

AGK dënon sulmin ndaj gazetarit Shkumbin Kajtazi: Ky është sulm ndaj interesit publik dhe demokracis

mergata.eu

Deklarata “bombë” e Meliza Haradinajt, por me 18 vite vonesë!

admin