Mergata News
Vip/Kultura

Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

dhurata-dora-e-veshur-me-shume-stil,-por-ky-detaj-mori-tere-vemendjen

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Në foton e fundit shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.

Janë flokët e saj që kësaj radhe morën vëmendjen./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Leonora shfaqet rrugëve të Prishtinës e veshur me kompletet, kaq unike duken ato

mergata.eu

Mimoza shfaqet tërheqëse e veshur në fustan të kuq, Seldi do të bëhet pishman

mergata.eu

E dhimbshme: Vdes ‘Borëbardha’ në moshën 101 vjeçare

mergata.eu