Mergata News
Vip/Kultura

Dëshira e Gold AG: Do doja që bebja të lindte më 28 nëntor

deshira-e-gold-ag:-do-doja-qe-bebja-te-lindte-me-28-nentor

Gold AG: Do doja që bebja të lindte më 28 nëntor.

Reperi i njohur nga Presheva, Gold AG, këtë vit ka qenë mjaft aktiv me prurje të reja muzikore e po ashtu edhe shumë i përfolur për jetën private.

Artisti, i cili kurorëzoi dashurinë në mars të këtij viti, së shpejti pritet të bëhet baba nga martesa me bukuroshen nga Gjilani, Ermira Shkodra.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Rudina’, ndërsa ka folur për ngjarjet e fundit e po ashtu edhe për atë se po bëhet baba.

I njëjti tregon se pritet të bëhen prindër për herë të parë në fund të muajit nëntor dhe shpreh dëshirën që fëmija të lindte më 28 nëntor.

“Fejesën e kemi bërë me një mars dhe kurorën më 5 mars. Po pres të bëhem baba diku në fund të nëntorit, ishalla më 28 nëntor”, tha ai.

E pyetur për datën e veçantë, Arian Agushi (emri i vërtetë) thotë se kemi qenë një popull i vuajtur duke treguar se që tri vite nuk ka qenë në Preshevë.

TË NGJAJSHME

Martohet vajza e Ramadan Krasniqit, publikon pamjet e para me vello e duvak

mergata.eu

Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj

mergata.eu

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

mergata.eu