fbpx
Mergata News
Lajme

Deputetët e Vetëvendosjes për kafe me Bulliqin pas fitores, kanë një mesazh për partitë tjera

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Enver Haliti, Arbër Rexhaj dhe Artan Abrashi sot kanë pirë kafe së bashku me Shpejtim Bulliqin i cili fitoi zgjedhjet për kryetar të Podujevës.

Një fotografi me të e ka shpërndarë deputeti Arbër Rexhaj i cili thotë se kafën e mëngjesit po e pijnë me kryetarin e Podujevës.

E Rexhaj ka edhe një porosi tjetër.
Ai thotë: Fitoret tona nuk do të ndalen!

Bulliqi ka fituar zgjedhjet në Podujevë me 51.64% të votave, krahasuar me Nexhmi Rudarin e LDK-së që mori 35.97% dhe Naim Fetahun e PDK-së që mori 12.40%.
Ky është postimi i tij i plotë:
Kafen e mëngjesit me kryetarin e Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi.
Fitoret tona nuk do të ndalen!

TË NGJAJSHME

PDK mohon se i arrestuari për vjedhjen e 2 milionë eurove është anëtar i kësaj partie

mergata.eu

Limaj: ‘Ende pa i hapur sytë mirë në mëngjes, mendoj për tmirën e popullit.’

mergata.eu

Presidenti Thaçi tregon pse është pajtuar me Lajçakun

mergata.eu