fbpx
Mergata News
Sport

Daku e vazhdon shkëlqimin, shënon dy gola kundër Besës

daku-e-vazhdon-shkelqimin,-shenon-dy-gola-kunder-beses

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Ballkanit dhe Besës, duel ky në kuadër të xhiros së dhjetë në Superligën e Kosovës në futboll.

Ballkani është në epërsi prej dy golave ndaj Besës falë, Mirlind Dakut.

Daku aktualisht ka shënuar 15 gola në 10 paraqitje me skuadrën e tij, thejshtë gjigant.

TË NGJAJSHME

Dybala i pakënaqur me Pirlon, ankohet te drejtuesit e klubit

mergata.eu

Zbulohet pse Cavani injoroi Real Madridin dhe Juventusin për Man Unitedin

mergata.eu

Shqetësuese për Barcelonën forma e dobët e Messit në La Liga

mergata.eu