Mergata News
Vip/Kultura

Dafina Zeqiri kështu duket pa vetulla

dafina-zeqiri-keshtu-duket-pa-vetulla

Kështu duket Dafina Zeqiri pa vetulla.

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Gjithmonë njihet për ndryshime të shumta në paraqitjet fizike, duke eksperimentuar në forma të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Me këto imazhe të shumta, ajo çdo herë është pjesë e lajmeve rozë, duke u shkruar për pozat e zjarrta që publikon.

Veprimi i radhës befason duke u shfaqur krejtësisht pa vetulla dhe tejet ndryshe.

TË NGJAJSHME

Një vjehërr si nëna e Marinës, shikoni çka bën për hatër të Getit

mergata.eu

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

mergata.eu

‘Pajtesa’ e ka dërguar djalin e saj te gjyshi, shikoni reagimin e tij

mergata.eu