fbpx
Mergata News
Lajme

Cili keni më shumë para, ti apo Nexhati? Remzie Osmani befason me përgjigjen

Motër e vëlla, Remzie e Nexhat Osmani kanë qenë të ftuar në “Shiko kush luan” të shtunën mbrëma.

Në njërën nga pyetjet e bëra lidhur me faktin se cili nga të dy është më i pasur, përgjigjja e Remzies shkaktoi të qeshura në sallë, pasi kjo e fundit pa u menduar dy herë u përgjigj:” Unë”Ajo tregoi se sjell më tepër para në shtëpi, prandaj është më e pasur.Mirëpo makinën më të shtrenjtë e ka Nexhati dhe për këtë ranë dakord të dy.

 

remzie-osmani-po-frikesohet-nga-‘mesyeshi’,-keshtu-shfaqet-ne-imazhin-e-fundit

 

TË NGJAJSHME

Kosovë, nga sot, 7 ditë karantinë për këta persona

mergata.eu

Dy vëllezër kosovarë vdesin pas goditjes nga treni, njëri 13 tjetri 17 vjeçar

mergata.eu

Ministria e Financave del me njoftim për të gjitha kategoritë përfituese nga Pako Emer gjente

mergata.eu