Mergata News
Vip/Kultura

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

cfare-ndodhi-me-bashkepunimin-e-kunatave?

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Engjëllushës e Leartës?

Një nga prurjet muzikore që bëri bujë pa u publikuar ishte bashkëpunimi mes Engjëllusha Salihut dhe Learta Jakupit.

Ishte menduar të lansohej në pranverën e 2020-s por që nuk ndodhi.

Learta tregoi se kjo ndodhi si pasojë e pandemisë e dueti është shtyer për një moment tjetër.

Sipas informacioneve kënga do të jetë e publikuar në vitin 2021./Prive

TË NGJAJSHME

Anita nuk përmbahet më, pubikon foto intime me Ramush Haradinajn

mergata.eu

Filloi shpërndarja e librave për mësimin plotësues shqip në Austri

mergata.eu

Kështu dukej Mimoza Mustafa para disa vitesh, ishte krejt ndryshe

mergata.eu