fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Burri i saj luan me vajzën, shikoni reagimin e Gëzimes

burri-i-saj-luan-me-vajzen,-shikoni-reagimin-e-gezimes

Gëzime Hamzaj është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe Hamza së fundi janë bërë prindër për herë të parë.

Pasi u bë nënë, Gëzimja nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet burri i saj duke luajtuar me vajzën.

E këtë moment Gëzimja nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Pak ditë pas martesës, vajza e Remzie Osmanit bën veprimin që askush nuk e priste

mergata.eu

Vajza e Shyhretes vishet në fustan madhështor, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

mergata.eu

Teuta dhe Adonisi kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

mergata.eu