fbpx
Mergata News
Sport

Burri i Remzies feston ditëlindjen, ajo dhe Gëzimja shkëlqyen në këtë festë

burri-i-remzies-feston-ditelindjen,-ajo-dhe-gezimja-shkelqyen-ne-kete-feste

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Remzien në festën e ditëlindjes së vjehrrit dhe të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ndeshja Real Sociedad – Napoli, këto janë formacionet zyrtare

mergata.eu

Nis ndeshja mes Kosovës dhe Sllovenisë në “Fadil Vokrri”

mergata.eu

Manchester United me super transferim nga Bundesliga

mergata.eu