Mergata News
Vip/Kultura

Brikena shfaqet pa pikë grimi, mahnitë me pamjen

brikena-shfaqet-pa-pike-grimi,-mahnite-me-pamjen

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi. Në këtë foto ajo duket person tjetër pa makijazh.

Megjithatë edhe kështu po duket shumë joshëse Brikena. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Albatriti në këtë mënyrë po mundohet me bindë babain për një këngë së bashku

mergata.eu

Me një stil krejt ndryshe, Xhensilën nuk do ta njihni në foton e fundit

mergata.eu

Xhensila sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

mergata.eu