fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Blerona vishet në fustan të kuq, por mundohet të provokojë me këtë veprim

blerona-vishet-ne-fustan-te-kuq,-por-mundohet-te-provokoje-me-kete-veprim

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të kuq.

Mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është se Blerona po mundohet të provokojë duke zbuluar këmbën./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Sabri Fejzullahu e kishte takuar njërin nga fëmijët që vdiq nga goditja e trenit, emocionon me fjalët për të

mergata.eu

Rrëfehet Teuta, flet për dasmën e dytë dhe fëmijën e tretë

mergata.eu

Majlinda po i shijon pushimet, por kush po e shoqëron atë?

mergata.eu