Mergata News
Vip/Kultura

Big Mama e dashuruar në këtë vend, tregon arsyen

big-mama-e-dashuruar-ne-kete-vend,-tregon-arsyen

Big Mama tregon pse e do kaq shumë këtë vend ku shkon shpesh.

Big Mama ndoshta nuk është aktive në muzikë, por ajo po vazhdon me programin e saj televiziv dhe poashtu është mjaft prezente edhe në rrjetet sociale.

Nga të gjithë vendet që ajo viziton me emisionin “Mama’s trip”, këngëtarja e njohur shqiptare ka një qytet të preferuar e të cilin thotë se e dashuron dhe fjala është për Stambollin.

“E dashuroj këtë qytet. Mbi të gjitha, ky qytet është zemra e vendit, djepi i kulturës dhe historisë”, a shkruar Big Mama në mbishkrimin e fotografisë ku shihet tek ura e Bosforit.

Ndërsa, sa i përket muzikës kënga e aj e fundit është ripërpunimi i këngës së Bertan Asllanit “Akoma të du”.

TË NGJAJSHME

Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

mergata.eu

Adriana Matoshi martohet me afrikanin 21 vjeҫar, kaq bukur po duket aktorja me fustan të bardhë

mergata.eu

Gresa bëhet sërish ‘nuse’, lë nën ‘hije’ të gjitha me pamjen

mergata.eu