Mergata News
Lajme

Bie nga lartësia në Prizren, në fëmijë dërgohet në QKUK

bie-nga-lartesia-ne-prizren,-ne-femije-dergohet-ne-qkuk

Gjatë ditës së djeshme një fëmijë në Prizren ka rënë aksidentalisht nga një lartësi, me ç’rast ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM AKSIDENTAL /Prizren 25.10.2020-16:30. Raportohet se fëmija mashkull kosovar aksidentalisht ka rënë nga një lartësi prej 2 metra. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

TË NGJAJSHME

Pamje të rralla: Ja si dukej Remzije Osmani kur ishte Nuse! (FOTO)

mergata.eu

Vazhdon polemika, Haradinaj ia rikujton Hotit reagimin e Gjermanisë për shuarjen e Task-Forcës

mergata.eu

Ana Brnabiç: Në vitin 2021 Kosova nuk do ta feston më pavarësinë, është pjesë e Serbisë!

mergata.eu