Mergata News
Vip/Kultura

Besiana publikon foto provokuese nga pishina, cili do të jetë reagimi i Shkurte Fejzës?

besiana-publikon-foto-provokuese-nga-pishina,-cili-do-te-jete-reagimi-i-shkurte-fejzes?

Vajza e Shkurtes me foto provokative nga pishina.

Besiana Behluli është vajza e dytë e Shkurte Fejzës për të cilën jo rrallë herë shkruhet e përflitet.

Aty këtu ka sjellë ndonjë këngë, por që ka kohë që u distancua nga muzika.

Siç dihet ajo është e martuar, ku rrallë herë ndanë imazhe me bashkëshortin, shkruan kosovarja.

Madje kohët e fundit është duke na befasuar atraktiviteti i saj.

Dikur shumë serioze dhe jo aq e ekspozuar e tani po sjellë edhe foto mbi divan e sonte edhe nga pishina.

Ja shikojeni.

TË NGJAJSHME

Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë

mergata.eu

E veshur me minifund, Dhurata ‘ҫmend’ ndjekësit me këtë paraqitje

mergata.eu

Piktori Memishi, me prejardhje shqiptare, hap ekspozitë në Paris

mergata.eu