fbpx
Mergata News
Lajme

Belkiz e publ ikon Milotin duke luajtur me djalin e tij, ky detaj merr gjithë vemen dje

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera janë ndër çiftet simpatike, të cilët janë mjaft të pranishëm në mediat rozë.

Dyshja, përveç imazheve të shumta që publikojnë në rrjete sociale me njëri-tjetrin, ata shpesh po ndajnë edhe imazhe me bukuroshin e tyre, djalin-Tianin.

E kur jemi te imazhet, së fundmi, Miloti ka publikuar dy imazhe të bukura me djalin e tij, në të cilat shihen mjaft të lumtur

“My everything”, ka shkruar futbollisti krahas fotografisë që ka publikuar në instagram, në të cilën ka marrë komente dhe pëlqime të shumta. Nga imazhet shihet se Tiani ia ka ngjarë goxha shumë.

 

 

TË NGJAJSHME

Mas at e Reja në Gjermani, Ja informacioni i rëndësishëm për Mërgimtarët

mergata.eu

Konfirmohet dorëzimi i Kadri Shalës, Policia tregon se aktualisht po intervistohet

mergata.eu

Bllokon dialogun gracka e ndryshimeve kushtetuese

mergata.eu