Mergata News
Vip/Kultura

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

behen-prinder-arbana-dhe-edi

Arbana dhe Edi bëhen prindër.

Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj përmes një postimi në rrjete sociale.

Mes tjerash, ai ka zbuluar edhe emrin e djalit i cili do të quhet Diell.

Shumë urime e me jetë të gjatë.

TË NGJAJSHME

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket Jonida Vokshi pas lindjes së vajzës

mergata.eu

Rrëfehet Teuta, flet për dasmën e dytë dhe fëmijën e tretë

mergata.eu

Vajza e Shyhretes e bën ‘kukull’ Egzonën, shikoni si po duket

mergata.eu