fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Befason Elita, në pragë të lindjes vishet me fustan shumë të shkurtër

befason-elita,-ne-prage-te-lindjes-vishet-me-fustan-shume-te-shkurter

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër, por po duket shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

‘Sasa’ në lidhje me afrikanin 20 vjet më të ri, por shikoni reagimin e papritur të ish-bashkëshortit të saj

mergata.eu

Harrojeni Andrra Destanin, shoqja e saj e ngushtë është një super-femër

mergata.eu

Rrëfehet Blero, tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën

mergata.eu