Mergata News
Vip/Kultura

Befasoi të gjithë fansat: Vajza e Shkurtës provokon ‘rëndë’ me dy foton e fundit

befasoi-te-gjithe-fansat:-vajza-e-shkurtes-provokon-‘rende’-me-dy-foton-e-fundit

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në fotot e fundit ajo shihet me disa poza paksa më provokative se herave të tjera./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Aida dhe Naseri po bëhen prindër? Më në fund ҫifti zbulon gjithҫka

mergata.eu

Aida Doçi shfaqet në fustan e frizurë nusesh, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

mergata.eu

Dafina me stilin më të çuditshëm të flokëve, ju befason me pamjen e fundit

mergata.eu