fbpx
Mergata News
Opinione

Bardhi: Nëse do të fitonte Kosova do të gëzohesha

bardhi:-nese-do-te-fitonte-kosova-do-te-gezohesha

Enis Bardhi thotë se do të gëzohej nëse do të fitonte Kosova.

Mesfushori ofansivë i Maqedonisë së Veriut, Enis Bardhi ka deklaruar pas ndeshjes se ai do të ndihej mirë edhe po që se do të fitonte Kosova

“Normalisht, këto lloj ndeshje janë shumë të rënda si psiqikisht dhe fizikisht”, ka thënë fillimisht Bardhi.

Bardhi ka thënë edhe për shanset që ata patën por që Kosova nuk i shfrytëzoi si duhet. ,

“Normalisht, e ceka me lojtarët. Futbolli është respekt. Nëse kishte fituar Kosova isha ndier mirë dhe do të isha gëzuar. Në fund të fundit, jemi të njëjtë”, ka thënë Bardhi.

TË NGJAJSHME

Sarri po e merr drejtimin e skuadrës së madhe italiane

mergata.eu

Premtimi i madh nga Joe Biden për vaksinën për COVID-19

mergata.eu

Rritja e rasteve me koronavirus, Italia po përgatit kufizime të reja

mergata.eu