fbpx
Mergata News
Sport

Arta Nitaj vishet në fustan transparent, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

arta-nitaj-vishet-ne-fustan-transparent,-le-‘pa-mend’-me-kete-pamje

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të tejdukshëm, e me këtë pamje, Arta po duket mahnitëse./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ylli i Real Madrid vendos ku ta përfundojë karrierën

mergata.eu

Ky është mendimi i sulmuesit Immobile për Vedat Muriqin

mergata.eu

Ronaldo të dalë negativ 24 orë para ndeshjes me Barcelonën, kjo është e vetmja shpresë e Juventusit

mergata.eu