Mergata News
Sport

Arsenal – Leicester City, formacionet zyrtare

arsenal-–-leicester-city,-formacionet-zyrtare

Arsenali dhe Leicesteri kërkojnë të këndellen.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenal dhe Leicester City.

Nga ora 20:15, Arsenali dhje Licester City do të përballen në stadiumin ‘Emirates’ në kuadër të xhiros së gjashtë në Premierligë.

Arsenali vjen në këtë ndeshje pas humbjes nga Manchester City me rezultat 1-0, me të njëjtat shifra humbi edhe Leicesteri në shtëpi nga Aston Villa.

Që të dy ekipet pas pesë xhirove kanë grumbulluar nga nëntë pikë.

Arsenal:

Leicester City:

TË NGJAJSHME

Edhe një tjetër futbollist i Milan rezulton pozitiv me koronavirus

mergata.eu

Zbulohet çfarë i tha Guardioa trajnerit të Portos

mergata.eu

Skuadra e Liverpoolit kërkon transferimin e yllit të madh të Premierligës

mergata.eu