fbpx
Mergata News
Sport

Aro Muric bën mrekullinë, ia mohon epërsinë Greqisë, pret penalltinë

aro-muric-ben-mrekulline,-ia-mohon-epersine-greqise,-pret-penalltine

Po zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Greqisë.

Aro Muric ka bërë mrekullinë, duke pritur një penallti, për t’i mohuar epërsinë vendasve të Greqisë.

Në minutën e 18′, gjyqtari akordoi penallti mjaft të dyshimtë për vendasit.

Bakasetas mori përgjegjësinë për ekzekutimin e saj, por Aro Muric bëri një super pritje, për të mbajtur rezultatin 0-0.

TË NGJAJSHME

Sarri shkëput kontratën me Juventusin për këtë skuadër?

mergata.eu

Gjigantët evropianë vihen pas talentëve të Real Madrid

mergata.eu

E konfirmon ministri italian: Kanë nisur hetimet kundër Ronaldos

mergata.eu