Mergata News
Vip/Kultura

Ariana vishet më me stil se kurrë, por shikoni sa ka paguar vetëm për xhaketën

ariana-vishet-me-me-stil-se-kurre,-por-shikoni-sa-ka-paguar-vetem-per-xhaketen

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Së fundi, ajo ka dal në qytet e veshur plot stil.

E gjithë vëmendjen e mori xhaketa për të cilën Ariana ka paguar 339 euro./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Shifra të reja: Loredeana i ka paguar 609 mijë franga viktimës së saj

mergata.eu

Nusja e Shpëtimit ndryshon komplet stilin, nuk do ta njihni me këtë pamje

mergata.eu

‘Kim Kardashian’ godet sërish, shfaqët përvëluese në fustan transparent

mergata.eu