Mergata News
Vip/Kultura

Ariana nënë e katër fëmijëve, por shikoni si po duket në paraqitjen e fundit

ariana-nene-e-kater-femijeve,-por-shikoni-si-po-duket-ne-paraqitjen-e-fundit

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Edhe në fotot e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Në përvjetorin e martesës, Lola me dedikim emocionues për Dautin

mergata.eu

Violeta bëhet sërish ‘nuse’, mahnitë me pamjen e fundit

mergata.eu

Nusja e Goldit ndryshon stilin e flokëve, po duket krejt ndryshe

mergata.eu