Mergata News
Vip/Kultura

Anita sot e ka ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

anita-sot-e-ka-ditelindjen,-ja-sa-vjet-po-i-ben

Anita Haradinaj po e feston sot ditëlindjen.

Shënon përvjetori i lindjes së Anita Haradinajt, e cila sot mbush 40 vjet.

Moderatorja e njohur shqiptare, Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e shumta, shkruan lajmi.

Gruaja e ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj ka bërë publike disa imazhe të urimeve nga personat më të dashur duke i falënderuar me fjalë të ëmbla.

Nuk dihet ende se a do e festoj këtë ditëlindje si tjerat për shkak të pandemisë, por duket se moderatorja është mjaft e lumtur nga dashuria që po merr në këtë ditë të veçantë.

TË NGJAJSHME

WAW stimulon dhe ushqen rrjetin mes grave shqiptare

mergata.eu

Nuset e Haradinajve shkëlqyen në festë, secila po duket më bukur se tjetra

mergata.eu

Motrat Mustafa shkojnë tek vëllai, shikoni si i pret kunata

mergata.eu