Mergata News
Sport

Anita Mucaj me stil të ri të flokëve, kaq ndryshe po duket

anita-mucaj-me-stil-te-ri-te-flokeve,-kaq-ndryshe-po-duket

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Anitën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën tregon se ka ndryshuar look-un, e me këtë pamje Anita po duket mahniëtse./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Është koha që Rashica t’i kthehet normalitetit

mergata.eu

Lajme shumë të mira për Umtiti

mergata.eu

Pajtim Kasami transferohet në Basel

mergata.eu