Mergata News
Vip/Kultura

Anita Haradinaj nuk e ka ndërmend të ndalet, bën sërish një ndryshim në pamje

anita-haradinaj-nuk-e-ka-ndermend-te-ndalet,-ben-serish-nje-ndryshim-ne-pamje

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Luana na prezanton me kostumin e Halloween, vjen me veshjen më të çuditshme ndonjëherë

mergata.eu

Anita tregon një kujtim të bukur me Ramushin: “E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom”

mergata.eu

Një vjehërr e dashur si nëna e Ledrit, i bën dhuratë të çmuar Sarës

mergata.eu