fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Anita bëhet gati për të dal, frizura dhe fustani i saj me ‘xixa’ morën tërë vëmendjen

anita-behet-gati-per-te-dal,-frizura-dhe-fustani-i-saj-me-‘xixa’-moren-tere-vemendjen

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Vajza e Danit na prezanton me fustanin e dytë që e veshi në kanagjegjin e saj

mergata.eu

Tayna bëhet si ‘Helena e Trojës’, provokon rëndë me këtë veshje

mergata.eu

Të gjithë ishin në pritje, Gold AG më në fund jep lajmin e madh

mergata.eu