fbpx
Mergata News
Lajme

Albin Kurti: Me duar ne gjepa i fitoj zgjedhjet masi sjon Hashimi e Kadria

Albin Kurti besoni se me duar ne gjepa i fitoj zgjedhjet,
Kurti tejet i bindur per fitore ne zgjedhjet e ardhshme.

Aij po kerkon te shkohet ne zgjedhje dhe thot se jam shum i bindur qe do ti fitoj zgjedhjet edhe atë me duar ne gjepa, sepse une kam punuar me duar te pasterta. Une jam i gatshem qe me hi ne zgjedhje dhe shum ma mir per kosoven është qe te shkohet ne zgjedhje sa ma shpejt, sepse fiton vendi
u-infektu-me-koronavirus-,-kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-albin-kurtit

TË NGJAJSHME

Vuçiqi pozicionhet: Politika e Bidenit s’është në favor të Serbisë, me Trumpin do të ishte disi më lehtë

mergata.eu

Kuvendi i Kosovës nesër mban dy seanca, ja cilat janë pikat e rendit të ditës

mergata.eu

Vuçiq: ‘Pas Thaçit dhe Veselit, tani e ka radhën ky person të thirrët nga haga.

mergata.eu