fbpx
Mergata News
Lajme

Albin Kurti “bef ason“ me deklaratë për akuzat e Speciales e Ish-Krerët e UÇK-së!

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka uruar festën e 28 nëntorit për të gjithë shqiptarët.
Ai në këtë ditë ka përmendur edhe bashkëpartiakun e tij Rexhep Selimi, i cili bashkë me Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin, Nasim Haradinajn, Hysni Gucatin dhe Salih Mustafën, gjenden në parab urgim në Hagë.

Kurti ka uruar që Selimi dhe luf tëtarët e tjerë të ak uzuar të dalin ballëlartë e krenarë nga, ato që ai i ka quajtur “gjy qet më të reja e fo rt specíale”, përcjell Bota sot.
Postimi i plotë i Kurtit në Facebook:

TË NGJAJSHME

Trump vazhdon me të vetën: Pas marrëveshjes, Hoti dhe Vuçiq treguan sa shumë e duan njëri-tjetrin

mergata.eu

Fitorja fiton betejën me kancerin: Keni durim, sepse çdo gjë kalon me ndihmën e të madhit Zot!

mergata.eu

Lajçak përmendi kompromisin e dhimbshëm, por cili do të jetë ai?

mergata.eu