Mergata News
Vip/Kultura

Albatriti në këtë mënyrë po mundohet me bindë babain për një këngë së bashku

albatriti-ne-kete-menyre-po-mundohet-me-binde-babain-per-nje-kenge-se-bashku

Albatriti: Jom tu mundu me shti me bo ni kong me mu nashta pe han foren.

Albatrit Muqiqi duket se po paralajmëron projektin e ardhshëm muzikor.

Këngëtari i njohur për publikun, Albatrit Muqiqi së fundmi ka publikuar një Instastory i buzëqeshur në krah të babait Nusret Muqiqi.

Në imazhin e publikuar, Albatriti kishte thënë se ai po mundohet ta bind të atin të bëjnë një bashkëpunim muzikor, “Jom tu mundu me shti me bo ni kong me mu nashta pe han foren”, shkroi ai.

Nurset Muqiqi është një ndër këngëtarët më të dashur të shqiptarëve i cili ka një karrierë të gjatë dhe të larmishme.

Nuk dihet ende se kjo fotografi e Albatritit është ndonjë paralajmërim për bashkëpunim mes tyre apo vetëm shaka.

TË NGJAJSHME

Genta e bën këtë gjë për popullin turk

mergata.eu

Mbi 30 pilotë nga Zvicra, Shqipëria dhe Çekia, në ‘Albanian Coast Trip’

mergata.eu

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

mergata.eu