fbpx
Mergata News
Lajme

Aksident trafiku në Prizren, dy persona të lënduar

aksident-trafiku-ne-prizren,-dy-persona-te-lenduar

Janë lënduar dy persona në një aksident trafiku në Prizren.

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident trafiku që ka ndodhur sot në Prizren.

Në këtë aksident ishin të përfshira dy vetura.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Në aksident janë të përfshira dy vetura, ku kanë mbetur të lënduar dy persona. Sipas raportit të mjekëve, të lënduarit kanë marrë lëndime të lehta”, tha Gashi

TË NGJAJSHME

Presidenti Thaçi: Dialogu është i dështuar dhe në favor të Serbisë nëse nuk vendoset në tavolinë njohja reciproke

mergata.eu

Mushkolaj: Partitë tjera nuk do të kenë “shpëtim” nga Vetëvendosje

admin

Ambasadori britanik: Marrëveshja e Uashingtonit pozitive, involvimi amerikan me Grenellin solli progres

mergata.eu