fbpx
Mergata News
Lajme

Aksident trafiku mes tri veturave në Pejë, pesë persona të lënduar

aksident-trafiku-mes-tri-veturave-ne-peje,-pese-persona-te-lenduar

Pesë të lënduar në një aksident trafiku mes tri veturave në Pejë.

Pesë persona kanë përfunduar të lënduar si pasojë e një aksident trafiku mes tri veturave sonte në qytetin e Pejës.

Këtë e ka konfirmuar për klankosova, zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, ndërsa bëri të ditur se rasti ndodhi në lagjen ‘’Fidanishte’’.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin rajonal në Pejë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:10.

TË NGJAJSHME

Mahnitëse! Kjo është shtëpia super luksoze e Medës,do te habiteni sa bukur duket mbrenda (Video)

mergata.eu

‘Avullimi’ i 2 milionëshit, çfarë do të ndodhë nëse Kadri Shala dorëzohet në Polici?

mergata.eu

PDK: Shkarkimi i Rashit Qalajt është hakmarrës dhe përpjekje për kapjen e institucionit të Policisë

mergata.eu