Mergata News
Kronika

Aksident me të lënduar në Pejë

aksident-me-te-lenduar-ne-peje

Pejë, aksident me të lënduar.

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në Pejë.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Driton Rugova, tha se ka persona të lënduar.

“Ka ndodhur në orën 15:00 një aksident mes dy veturave. Mund të konfirmoj se ka persona të lënduar.

Por, për natyrën e lëndimeve dhe numrin e të lënduarve akoma nuk e dijmë, sepse njësitet policore janë në spital duke marr detajet lidhur me rastin”, ka thënë ai.

TË NGJAJSHME

Grabitje e madhe në Prizren, hajnat vjedhin para e stoli ari në vlerë 90 mijë euro

mergata.eu

Kishte hyrë për t’u larë, mbytet në rezervuar një 19-vjeçar

mergata.eu

Lajmi i fundit: Aksident i rëndë në Ferizaj, disa persona të lënduar

mergata.eu