Mergata News
Lajme

Aksident i rëndë trafiku, përfshirën dy vetura

aksident-i-rende-trafiku,-perfshiren-dy-vetura

Ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lupç.

Dy vetura janë ndeshur mes veti, kur përveç dëmeve materiale, ende nuk është raportuar për të lënduar.

Lexuesit kanë dërguar foto nga vendi i aksidentit, ku shihet se janë krijuar kolona të gjata të automjeteve.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

TË NGJAJSHME

Rrëfim i pa dëgjuar më parë: Kështu kërceu Kadri Veseli nga aeroplani për t’u nisur drejt Kosovës

mergata.eu

Rrëqeth babai i Klodjan Rashës, me lot në sy flet: Prisja ta martoja djalin ishte i fejuar, as serbi nuk ta bën këtë!

mergata.eu

LAJMI I FUNDIT: Gjuajtje me kallashnikov midis Prishtinës

mergata.eu