fbpx
Mergata News
Kronika

Aksident i rëndë në Prishtinë, ka edhe të lënduar

aksident-i-rende-ne-prishtine,-ka-edhe-te-lenduar

Aksident në afërsi të konvikteve, ka të lënduar.

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të konvikteve.

Një dëshmitar i rastit ka dërguar fotografitë për lajmi net dhe ka sqaruar se çfarë ka ndodhur në vendin e ngjarjes.

Sipas tij, vetura e tipit “Audi” e cila shihet në fotografi ka goditur veturën e tipit “pickup” duke ia devijuar drejtimin me ç’rast vetura ka goditur edhe një shtyllë të semaforëve.

TË NGJAJSHME

89 aksidente në 24- orëshin e fundit në Kosovë

mergata.eu

Policia flet për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona

mergata.eu

E dhimbshme: Nënë e djalë nga Vitia humbin jetën në një aksident trafiku gjatë kthimit nga pushimet në Kosovë

mergata.eu