fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Aida shtatzënë, me këtë foto këngëtarja zbulon gjithçka

aida-shtatzene,-me-kete-foto-kengetarja-zbulon-gjithcka

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

E pas martesës u raportuar se ajo është shtatzënë. Por ky lajm duket se nuk është i vërtetë.

Kjo pasi në postimin e fundit, Aida shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.
Barku i saj ‘petë’ zbulon se ajo nuk është shtatzënë.

Sidoqoftë, në këtë pamje Aida po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Nuk do ta njihni, kështu duket ‘Xhakarta’ para se të bëhej e famshme

mergata.eu

Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

mergata.eu

Aida dhe Naseri po bëhen prindër? Më në fund ҫifti zbulon gjithҫka

mergata.eu