Mergata News
Vip/Kultura

Aida dhe Naseri po bëhen prindër? Më në fund ҫifti zbulon gjithҫka

aida-dhe-naseri-po-behen-prinder?-me-ne-fund-ҫifti-zbulon-gjithҫka

Ata tash e disa javë, janë ndër personazhet më të përfolura në vend.

Aida Doçi dhe Naser Qeli u komentuan në media për martesën e tyre të papritur.

Ҫifti kanë treguar detaje rreth martesës së tyre.

Përveç kësaj, në media online qarkulluan lajme se është shtatzënë. Këngëtarja tregoi se ky informacion është i pavërtetë dhe së fundi i është përkushtuar vetëm martesës.

TË NGJAJSHME

Yllka publikon foto me vajzën e saj, kaq shumë është rritur Luiza

mergata.eu

Xhensila bën tatuazhin më të veçantë me emrin e vajzës

mergata.eu

Loredana konfirmon ribashkimin me Mozzikun?

mergata.eu